Okan Buruk olay görüntüler için özür diledi

Trendyol Süper Lig’de 24. şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray’ın teknik direktörü Okan Buruk, GS TV’ye açıklamalarda bulundu. 

Sarı-kırmızılı takımın antrenörü Okan Buruk, şampiyonluk kutlamasındaki küfürlü tezahüratıyla ilgili özür dileyerek “Kutlamalarda abarttığımız yerler oldu. Bu konuda rahatsız olduğum, mutsuz olduğum yerler oldu.” dedi.

“Kutlamalarda abarttığımız yerler oldu”

50 yaşındaki çalıştırıcının konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde:

“Şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Kutlamalarda abarttığımız yerler oldu. Bu konuda rahatsız olduğum, mutsuz olduğum yerler oldu. Okan Buruk olarak yıllarca insanların gözünde bir imajım var. Bunun etkilenmesinden dolayı üzüldüm. Özür dilemek istiyorum. Kutlamalar bazen o coşkuyla abartılabiliyor. Kimseyi hedef göstermesek de bazen yanlışlıklar olabiliyor. Kulüp başkanları ve futbolcularda da oluyor. Birçok şeyde görüyoruz. Bu konuda rahatsız olduğumu söylemek istiyorum. Bizler örnek insanlarız. Örnek olmaya devam etmeliyiz. Türk futboluna doğru bir şekilde hizmet etmeliyiz. Türk futboluna yakışır kişiler olmalıyız. Altını çizmek istedim.”

Mahmut Uslu tepki göstermişti

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım’ın yönetim listesinde yer alan Mahmut Uslu, Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Okan Buruk’u işaret ederek, “Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız.” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir