ENA Coin ve Bu 12 Kripto İçin Müjde: Binance de Duyurdu!

Kripto para piyasası bu hafta oldukça hareketli. Binance, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmak için işlem çiftlerini genişletirken, diğer borsalar da yeni projeleri listelemeye devam etti. Binance, ENA coin, TRB gibi kripto para birimlerinde trading botları faaliyete geçirecek. Diğer yandan çeşitli kripto para borsaları listelemeler gerçekleştirdi.

Binance, ENA coin ve diğerleri için duyuru yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, beş yeni işlem çifti ekleyerek sunduğu seçenekleri daha da çeşitlendiriyor. 23 Mayıs 2024’te TSİ 11:00’den itibaren kullanıcılar AR/FDUSD, ENA/EUR, PEPE/EUR, REZ/USDC ve TRB/FDUSD ile işlem yapabilecek. Bu hamle, Binance’in daha geniş bir yelpazedeki kripto para birimlerine ve tokenize edilmiş varlıklara hitap ederek kullanıcılarına kapsamlı bir işlem deneyimi sunmaya olan bağlılığını gösteriyor.

Yeni işlem çiftlerine ek olarak Binance, bu beş çift için popüler Trading Bots hizmetlerini de etkinleştiriyor. Bu, kullanıcıların Spot Grid, Spot DCA, Rebalancing Bot ve Spot Algo Orders gibi özellikler kullanarak ticaret stratejilerini otomatikleştirmelerine olanak tanıyacak. Bu otomatikleştirilmiş araçlar, özellikle kripto ticaretine yeni başlayanlar veya daha pasif bir yaklaşım arayanlar için kolaylık ve potansiyel olarak daha yüksek getiriler sunar.

Borsalarda bir kripto listeleme dalgası var

Bu hafta sadece Binance’in genişlemesiyle ilgili değildi. Diğer bazı büyük borsalar da yeni listelemeler duyurdu, bu da kripto para piyasasında devam eden ilgi ve büyümeyi gösteriyor. Dikkat çeken bazı listelemelerin kısa bir özeti:

  • CoinW: 22 Mayıs 2024’te TSİ 13:00’te BCOIN/USDT işlem çifti ile Bomb Crypto (BCOIN) listelere girdi.
  • BitMart: 22 Mayıs 2024’te STUCK/USDT işlem çifti ile Mouse In Pasta (STUCK) listelendi.
  • MEXC: 22 Mayıs 2024’te TWIF/USDT işlem çifti ile Tomwifhat (TWIF) listelendi.
  • CoinEx: 22 Mayıs 2024’te  MAGA/USDT işlem çifti ile MAGA’yı listelendi.
  • LBank: 22 Mayıs 2024’te PEN/USDT işlem çifti ile Penjamin Blinkerton (PEN) listelendi.
  • P2B: 22 Mayıs 2024’te Success Kid (SKID) listelendi (özel token çifti doğrulanmadı).
  • MEXC Global: 22 Mayıs 2024’te MERY/USDT işlem çifti ile Mistery (MERY) listelendi.

Bu listelemeler, kripto alanında ilgi çeken projelerin çeşitliliğini gösteriyor. Bomb Crypto gibi oyun tokenlerinden ve Mouse In Pasta gibi meme coinlerden potansiyel olarak daha ciddi projelere kadar, herkes için bir şeyler var.  Daha fazla işlem çifti ve proje listesi ile kullanıcılar yatırım stratejilerinde daha fazla esnekliğe sahip oluyor. Bu, potansiyel olarak daha canlı ve dinamik bir kripto piyasasına yol açabilir. Ayrıca borsalar, inanmadıkları projeleri listelemezler. Bu listeleme dalgası, yatırımcıların kripto para biriminin geleceğine olan güveninin bir işareti olarak görülebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir